“Pensilvanya’ya kadar gidin, geri gelmeyin”

“Pensilvanya’ya kadar gidin, geri gelmeyin”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP'nin sözde adalet arayışı için başlattığı yürüyüşü sert ifadelerle değerlendirdi. Bahçeli, sosyal medya hesabından şu değerlendirmelerde bulundu: Yürüyorlar, yazıyorlar, yüksek perdeden atıp tutuyorlar; neymiş adalet yokmuş. Birilerinin keyfine göre karar veren mahkeme ve hakim olunca adalet mülkün temelidir; olmayınca adalet dinamitlenmiştir. İkiyüzlülük değil mi? FETÖ'cülerle bir olup adaleti katledenler, özellikle partimize kumpas kuranlar; ne adaleti, ne ahlakı ağızlarına almasınlar, komik kaçıyorlar.
MHP düşmanlarının 1.5 yıldır kılıktan kılığa nasıl girdiklerini, Türk'e nefret kusanlarla aynı kümede nasıl toplaştıklarını iyi biliyoruz. Yürüyün yürümesine de, aman düşmeyin; yarı yolda üşenip geri dönmeyin.
Soluğunuz yeterse Pensilvanya'ya kadar gidin, geri gelmeyin! Büyük Türk düşünürü, yüz akımız, iftiharımız Yusuf Has Hacib bakın ne söylemiş, neyi öğütlemiş; 'Yararsız kişiye yakın yürüme, yararsızlığı sana gelir, bırakmaz yakanı. Çok gördüm iyi olarak anılan kişileri, kötüye katılınca bozuldu işleri.'
BİZE ULAŞIN