Metal yorgunları tespit edildi

AK Parti Kadın Kolları, partinin güçlü ve metal yorgunluğu olan yönlerini tespit etti: AK Parti’nin en güçlü yönü Erdoğan, zayıflayan noktalar ise bazı belediyeler ve teşkilatlar

Metal yorgunları tespit edildi
AK Parti, kurumsallaşmış şirketlerin başvurduğu 'swot' analizi ile referandum sonuçlarını değerlendirdi. AK Parti Kadın Kolları tarafından yapılan araştırmada, AK Parti'nin en güçlü özelliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a duyulan güven ve sevgi olarak tespit edildi. Partinin güçlü teşkilat yapısı, çat-kapı yaptığı ziyaretler, hükümetin icraatları, tanıtım materyallerinin iyi olması güçlü özellikleri arasında yer alan diğer başlıklar oldu. AK Parti'de metal yorgunluk olan noktalar ise bazı belediyeler ve bazı teşkilatlar olarak sıralandı. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, referandumun ardından bir rapor hazırladıklarını belirterek, şunları söyledi:
Kongreler başladığında neyi değiştireceğimizi kiminle devam edeceğimizi biliyoruz. Bunu belirlerken ana kademe, belediyelerimizle olan diyaloglar dikkate alındı. Yol haritamız belli. Şu anda delegeler belirleniyor.
Beldelerden başlamak üzere kongrelerimizi yapmaya başlayacağız. Sahada olan teşkilat mensuplarımıza akıl defteri tutturarak, yeni dönemde kimlerle çalışacağımızı belirledik. Bütün illerin ve ilçelerin demografik yapılarını çıkardık. Bugüne kadar bizimle olan enerjisini kaybetmemiş arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz.
Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi metal yorgunluğu olan arkadaşlarımıza da teşekkür edeceğiz. Sonrasında tabi ki partimizin seçim aşamasından onlarla da birlikte olacağız.
BİZE ULAŞIN