İstanbul Jandarması’ndan Kurban’da son dakika huzur operasyonu!

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nca Kurban Bayramı dolayısıyla son dakika huzur operasyonu gerçekleştirildi. 24 saat aralıksız sürecek operasyona Jandarma Asayiş Timleri, Motosikletli Asayiş Timleri, Trafik Timleri, Narkotik Timleri ile Narkotik ve Bomba Arama Köpek ekipleri katıldı.

İstanbul Jandarması’ndan Kurban’da son dakika huzur operasyonu!

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nca vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzur içerisinde geçirebilmelerini sağlamak amacıyla sorumluluk bölgesinde Jandarma Asayiş Timleri, Motosikletli Asayiş Timleri, Trafik Timleri, Narkotik Timleri ile Narkotik ve Bomba Arama Köpek Unsurlarının katılımıyla 24 saat esasına göre aralıksız denetimler yapıldı.

SARIYER'DE 100 İŞ YERİNDE ARAMA

Bu kapsamda 31 Ağustos 2017 günü 21.30-23.59 saatleri arasında Sarıyer İlçesi Kilyos Mahallesi'nde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Lokanta, Kafeterya, Bar, Otel ve Pansiyon gibi umuma açık yaklaşık 100 iş yerinde arama ve kontroller yapıldığı öğrenildi.

İstanbul genelinde yapılan arama ve trafik uygulamalarında binlerce şahsın bilgisayar sorgulamasının yapıldığı, uyuşturucu kullandıkları tespit edilen şahıslar ile birlikte 50'den fazla şahısla ilgili yasal işlem başlatıldığı ve çok sayıda araca da cezai işlem uygulandığı kaydedildi.

İstanbul Jandarması'ndan Kurban'da huzur operasyonu!

VATANDAŞ ÇOK MEMNUN

Uygulamayı gören vatandaşların İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerine memnuniyetlerini dile getirdikleri öğrenilirken Jandarmanın sorumluluk bölgesindeki vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarına 24 saat aralıksız olarak devam edecekleri öğrenildi.

BİZE ULAŞIN