Yıldırım’dan sürücülere çikolata ikramı

Yıldırım’dan sürücülere çikolata ikramı
Başbakan Binali Yıldırım, Çamlıca gişelerinde görev yapan trafik polislerine moral ziyaretinde bulunup bayramlaştı. Yıldırım, ardından telsizden tüm polislerin Kurban Bayramı'nı kutlayarak, "Arkadaşlar Kurban Bayramı'nızı tebrik ediyorum. Sağl��klı, sıhhat içinde, huzur içinde bayram geçirmenizi diliyorum. Şu anda Çamlıca gişelerinde uygulama noktasında arkadaşlarla beraberiz. Bu bayram gününde ailenizden, yakınlarınızdan uzakta fedakârca, ülkemizin milletimizin huzuru için çalışıyorsunuz. Ben de başbakanınız olarak bugün, sizlerle bu tebrik mesajıyla, bütün teşkilata selamlarımı iletiyor, hepinizi gönülden tebrik ediyorum. Görevinizde üstün başarılar diliyorum. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Kolay gelsin" dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR
Ardından trafikteki sürücülerle sohbet eden Yıldırım, bayram trafiğinde dikkatli olmaları konusunda sürücüleri uyararak, araç içindekilerle tek tek bayramlaştı. Başbakan Yıldırım vatandaşlara çikolata ikram etti. Yıldırım gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çamlıca gişelerinde trafik denetleme yapılıyor. Aynı zamanda narkotik, organize ile ilgili uygulamalar gerçekleştiriliyor. Buradaki arkadaşlar gece gündüz yoğun çalışma içinde" diye konuştu. SABAH

'YOLLARIN KRALI OLMAZ'
Başbakan Yıldırım, "Vatandaşlarımıza tekrar hatırlatıyoruz, nasıl tatile giderken dikkatli gittilerse, dönerken de kurallara uysunlar. Zira 'Yolların kralı olmaz, kuralı olur.' Evlerine sağ salim ulaşmalarını bekliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN