CHP, bu görüntüyü hazmedemedi! İnsani yardımı eleştirmek için insanlıktan çıktılar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da içinde bulunduğu kafile dün Bangladeş'e giderek hem oradaki Arakanlı Müslümanları ziyaret etmiş, hem de yardımlar için temaslarda bulunmuşlardı. Sık sık skandallar, yalan beyanlar ve hakaretlerle adını duyuran CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye’yi ağlatan görüntüleri ve insani yardımı eleştirerek bir kez daha insanlıktan çıktı

CHP, bu görüntüyü hazmedemedi! İnsani yardımı eleştirmek için insanlıktan çıktılarCHP ise bu yardımları ve ziyareti yine eleştirdi. Grup Başkanvekili Engin Altay TBMM'de düzenlediği basın toplantısında bu konuyla ilgili de konuştu.

EMİNE ERDOĞAN'IN MAZLUMLARIN YANINDA OLMASINI HAZMEDEMEDİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Bangaladeş'deki Arakan Müslümanlarının kaldığı kampları ziyaret etmesini ve yardımların dağıtımına eşlik etmesini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye'yi ağlatan görüntüleri ve insani yardımı eleştirerek bir kez daha insanlıktan çıktı.

Türkiye'nin Arakan'daki Müslümanlara yönelik katliam, zulüm ve sürgünlerle dayanışma duygusunu, yardımlaşma anlayışını desteklediklerini belirten Altay, "Türkiye'den Arakan'a giden yardımlar, Erdoğan ailesinin yardımları mı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin aziz milletinin yardımları mı?" sorusunu yöneltti. Bir ayda 5 skandal açıklamaya imza atan CHP'li Engin Altay'ın son skandalı sosyal medyada büyük tepki topladı.

ALTAY, DAHA ÖNCE DE İÇ SAVAŞ TEHDİDİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Referandum öncesi Cumhurbaşkanlığı sistemini içeren anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü sırada, CHP'li Engin Altay'ın, "Siz parti devleti değil devlet partisi yaratıyorsunuz. Devlet partisi olursa önce kaos çıkar sonra iç savaş çıkar" sözleri tepkilere neden olmuştu.

CHP'li Engin Altay'dan "iç savaş" tehdidi!

CHP’deki kavgaya rüşvet karıştı!

BİZE ULAŞIN