Aydın Doğan medyasından FETÖ imzalı algı operasyonu

Eski Bakan Zafer Çağlayan hakkında ABD’de verilen skandal tutuklama kararının yankıları sürüyor. Yıllardır FETÖ medyasının sosyal medyadaki tetikçileri tarafından dile getirilen “Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’ye gelemeyecek” şeklindeki algı operasyonu bugün Hürriyet yazarı Murat Yetkin tarafından dile getirildi. 17/25 Aralık sürecinde FETÖ yalanlarını manşetine taşıyan Doğan medyası, bugün Hürriyet Gazetesi üzerinden 17/25 Aralık darbe sürecindeki algı operasyonlarına kaldığı yerden devam etti. Murat Yetkin üzerinden bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı.

Aydın Doğan medyasından FETÖ imzalı algı operasyonu

Aydın Doğan medyası FETÖ'nün algı operasyonlarına destek vermeye devam ediyor.

TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

ABD'den gelen skandal tutuklama kararının ardından FETÖ'nün başlattığı ve Aydın Doğan medyasının çanak tuttuğu çirkin oyuna bir çok kesimden tepki geldi.

Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür, Hukukçu Mehmet Sarı ve Yeni Birlik Gazetesi Yazarı Avni Özgürel A haber canlı yayınına bağlanarak hem ABD'nin skandal tutuklama kararını hem de FETÖ ve Aydın Doğan medyasının algı operasyonuna sert tepki göstererek önemli açıklamalarda bulundu.

ABD'DE FETÖ İLE HAREKET EDEN BİR KESİM VAR

Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür: ABD içinde FETÖ ile beraber hareket eden bir kesim var. Bunlar Türkiye'nin ve Erdoğan'ın önünü kesmeye çalışıyor ama başaramıyorlar.

Çağlayan üzerinden algı operasyonu!

TAŞERON ÖRGÜT BAŞARAMAYINCA(!) İŞİ VEREN DEVREYE GİRDİ

Hukukçu Mehmet Sarı:
17/25 Aralık darbe girşiminin sahipleri vermiş oldukları ihalenin taşeron örgütünün işe yaramadığını görüp kendilerinin işi ele almaları olarak görmek lazım.

Hürriyet'ten algı operasyonu mu?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARŞITLIĞININ KANITI

Yeni birlik Gazetesi Yazarı Avni Özgürel: Sadece ABD'de değil Almanya'da da olan Türki ve hatta direk Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıtlığının kanıtıdır. Olayı Zafer Çağlayan üzerinden görmek meseleyi küçümsemek olur.

Doğan Medya niye milli davranmıyor?

BİZE ULAŞIN