Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanları toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, son günlerde yaşanan SİHA tartışmaları ve Kılıçdaroğlu'nun terör örgütüne karşı olan tutumunu sert dille eleştirdi: "SİHA ile sivillerin hedef alındığı gibi tam da terör örgütünün uluslararası alana taşımak isteyeceği yönden bir iddiayı gündeme getirmenin siyasetle ilgisi yoktur."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA açıklaması

İŞTE O AÇIKLAMALAR:

"MİLLETİMİZ BUNLARA HAK ETTİĞİ DERSİ SANDIKTA VERECEKTİR"

SİHA ile sivillerin hedef alındığı gibi tam da terör örgütünün uluslararası alana taşımak isteyeceği yönden bir iddiayı gündeme getirmenin siyasetle ilgisi yoktur. Milletimiz bunlara hak ettiği dersi sandıkta verecektir.

Ana muhalefetin başındaki zat ne diyor: Artık kavgaysa kavga diyor. Sizin hayatınız zaten bu milletin kutsallarıyla dalga geçmekle geçti. Eğer bizimle kavga edeceksen bunu zaten kendi ülkeni Avrupa'ya şikayet ederek zaten yapıyorsun. Bu zat bunu alışkanlık haline getirdi. Üstelik bu kavgada yalnız değil.

"Ey Kılıçdaroğlu SİHA'ların yaptığı iş bu ülkeye ihanet eden teröristleri yok etmektir"

"TÜRK MİLLETİNE DÜŞMAN KİM VARSA KAVGA ETTİK, ETMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ"

İhaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten hiçbir zaman kaçmadık, kaçmayız. Hayatımızın her döneminde Türkiye'ye ve Türk milletine düşman kim varsa kavga ettik, kavga etmeye devam edeceğiz.

Rabia işaretini hala bilmeyen, öğrenemeyenler var, bu bizim partimizin sembolü bunu unutmayacağız. Tek bayrak, tek millet, tek devlet... Kılıçdaroğlu da bunu öğrenememiş.

BİZE ULAŞIN