FETÖ’nün şeytani planı: Hamilelik testi!

Mahmut Övür bugünkü yazısında FETÖ’nün şeytani bir planını kaleme aldı. Gözaltına alınan FETÖ’cü ablaların ilk ifadesinde “hamilelik testi” istediklerini belirten Mahmut Övür, şeytani bir planı anlattı ve ekledi: “bu kadarı nasıl olur diyebilirsiniz ama…”

FETÖ’nün şeytani planı: Hamilelik testi!

İŞTE MAHMUT ÖVÜR'ÜN BUGÜNKÜ YAZISINDAN BAŞLIKLAR

"Bu kadarı da fazla, bu nasıl olur, onca insanın aynı zaman diliminde hamile kalması mümkün mü?" denebilir ama operasyonları yöneten ve yargılamayı sürdürenler, bugüne kadar hiçbir örgütün aklına gelmeyen bu yolla çok sayıda FETÖ "Ablası"nın tutuklanmadığını vedışarıda kaldığını söylüyor.
FETÖ'yü iyi bilen biri şöyle diyor: "Bu örgüt öyle sinsi bir örgüt ki, bunu önceden hesapladı ve talimat verdi. Bunu da Avrupa'da kurulan hukuk birimi yaptı. FETÖ, yapıya bağlı bir kadına istediğini yaptıracağını biliyor. Hele örgütü kurtarmak söz konusuysa her yol mubah. Böylece insani bir hakkı kullanarak dışarıda faaliyetleri sürdürebiliyor."
Çok önemli sırları bilen ablalar, büyük oranda bu yolu deneyerek dışarıda kaldı ve evlerde kermesler düzenleyerek örgütten mağdur olanlara yardım etti ve ediyor. Bir örgüt düşünün, elemanının tutuklanacağını biliyor, onun hamile kalması talimatını veriyor ve onlar da hamile kalarak tutuklanmaktan sıyırıyor. Karşımızda nasıl şeytani bir örgüt olduğunu görmekte yarar var.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN