Kılıçdaroğlu canlı yayında kendine güldürdü

Türkiye'nin dış politikasını eleştiren Kılıçdaroğlu, hiç bir ülke temsilcisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'la aynı karede görünmek istemediğini iddia etti. Kılıçdaroğlu'nun bu tezini hem program sunucusu hem de ABD'deki zirveden gelen fotoğraflar yalanladı. Kılıçdaroğlu bu iddiada bulunduğu saatlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleriyle kritik görüşmeler yapıyordu. Ve bu görüşmelerden oluşturulan fotoğraflar sosyal medyada Kılıçdaroğlu'nun sözleriyle birlikte verilince bir çok kullanıcı CHP Genel Başkanı'na tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu canlı yayında kendine güldürdü

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programında Fatih Altaylı'ya konuk olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirmek isterken aldığı yanıtla dumura uğradı.

Kılıçdaroğlu canlı yayında dumura uğradı

ÖNCE ALTAYLI'NIN CEVABI SONRA DA BU KARE KOMİK DURUMA DÜŞÜRDÜ

Türkiye'nin dış politikasını eleştiren Kılıçdaroğlu, hiçbir ülke temsilcisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'la aynı karede görünmek istemediğini söyledi. Kılıçdaroğlu, Fatih Altaylı'nın 'Niye dün Fransa Cumhurbaşkanı Macron'la, İngiltere Başbakanı May'le ve ABD Başkanı Trump'la çıktı o kadar da büyük sorun olmuyor' cevabıyla şoke oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN LİDERLERLE BÖYLE GÖRÜŞTÜ

Aldığı cevap karşısında neye uğradığını şaşıran Kılıçdaroğlu zor da olsa düştüğü durumdan kendisini kurtarmaya çalıştı. Ancak bu iddiada bulunduğu saatlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleriyle kritik görüşmeler yapıyordu. Ve bu görüşmelerinden karelerle oluşturulan bu fotoğraf sosyal medyada Kılıçdaroğlu'nun sözleriyle birlikte verilince milyonlarca kullanıcı tepki gösterdi.

BİZE ULAŞIN