Şivan Perwer FETÖ'cülere göz kırptı

Şarkıcı Şivan Perver FETÖ kaçağı Erkam Tufan Aytav'ın programına katıldı. Programda terörist elebaşı Fetullah Gülen'e övgü dolu sözler sarf eden Perver, Gülen'i aklamaya çalıştı. Geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün, Emre Uslu ve Tuncay Opçin gibi firari tetikçileri Barzani'nin gayrimeşru referandumunu desteklemişti. Perver'in bu çıkışı ise FETÖ'ye göz kırptı şeklinde yorumlandı.

Şivan Perwer FETÖ'cülere göz kırptı

Katıldığı yayında Türkiye'nin K.Irak'ta düzenlenen referanduma karşı çıkmasını eleştiren Perver, Teröristbaşı Gülen'e övgüler yağdırdı.

TERÖRİST ELEBAŞI GÜLEN'E ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Asıl adı İsmail Aygün olan ve Şivan Perver, FETÖ firarisi terörist Erkam Tufan Aytav'ın internet üzerinden yaptığı yayına konuk oldu. Çözüm süreci döneminde Diyarbakır'da İbrahim Tatlıses ile "megri megri" şarkısını söylediğine pişman olduğunu dile getiren Perver, Gülen'i şu sözlerle savundu;

"Ayıp bir şey. Sayın Gülen'in yakınındakiler, öğretmenler, bilim adamları, sosyologlar içeri alınıyor. İnsanlara yardım edenler, siyaset dışı insanlar, yakalanıp hapse atılıyor. Bu toplumu kimle idare edeceksin? Kim sahip çıkacak bu topluma?" dedi.

İŞTE O SKANDAL SÖZLER

Şivan Perver, terörist elebaşı Fetullah Gülen'i böyle savundu

BİZE ULAŞIN