Mahmut Tanal FETÖ’ye yaranamamış!

Kapatılan Zaman Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı firari Mehmet Kamış ve Abdurrahman Baltacı’nın ByLock konuşmaları ortaya çıktı. FETÖ’ye yönelik yapılan birçok operasyona karşı çıkan, kapatılan FETÖ kanalları ve bankasının önünde boy gösteren CHP’li Mahmut Tanal hakkında ‘itici’ dedikleri öğrenildi. Tanal’ın bunca çabasına rağmen FETÖ’ye yaramadığı görüldü.

Mahmut Tanal FETÖ’ye yaranamamış!

Kapatılan Zaman Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı firari Mehmet Kamış ve Abdurrahman Baltacı'nın Fetullahçı Terör Örgütü'nün kriptolu haberleşme uygulaması ByLock üzerinden yaptığı konuşmalara ulaşıldı.

TANAL FETÖ'YE DESTEK EYLEMLERİNE KATILMIŞTI!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal bilindiği gibi örgütün kapatılan kanallarının önündeki eylemlere katılmış, Bank Asya'nın önünde boy göstermişti. Hatta FETÖ'cülerin yargılandığı davalarda adliyede polisleri darp etmişti. Fakat Tanal'ın FETÖ'ye tüm çabalarına rağmen yaranamadığı ortaya çıktı.

Örgüt gazetesi Zaman'ın eski Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı firari Mehmet Kamış ve Today's Zaman yazarı Abdurrahman Baltacı'nın ByLock konuşmasında Tanal 'itici' olarak nitelendirildi. Ayrıca Kamış ve Baltacı'nın Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu hakkında da 'paracı' dediği görüldü.

İŞTE O KONUŞMA;

"- Mahmut Tanal bazen çok itici oluyor. Başka doğru düzgün isimler de topa girmeli dedim.

- Her ne kadar orda bulunamasam da benim üzerimde hakkı var Akın abinin.

- Pardon Feyzioğlu Metin

- Adam çok iyi cezacı ama çokta paracı…"

BİZE ULAŞIN