Son dakika: Pendik'te öğrencilere saldırı! Av tüfeği ile 3 öğrenciyi vurdu

Bir kişi av tüfeği ile 3 öğrenciyi vurdu. Saldırgan üç öğrenciyi vurduktan sonra intihar girişiminde bulundu. Saldırgan, polisten kaçarken bir okula girerek saklandı. Burada bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan kişi gözaltına alındı.Yaralı öğrencilerden biri hayatını kaybetti.Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Son dakika: Pendik'te öğrencilere saldırı! Av tüfeği ile 3 öğrenciyi vurdu

İstanbul'da Pendik Güzelyalı Tren İstasyonu'nda 21 yaşındaki Mustafa Y. adlı saldırgan 3 öğrenciyi silahla ateş açarak yaraladı. Öğrenci olmadığı belirtilen saldırgan, polisten kaçarken yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki bir okula girerek saklandı. Burada bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan saldırgan gözaltına alındı. Yaralılardan kız öğrenci hayatını kaybetti. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

İddialara göre zanlı Pendik Güzelyalı Tren İstasyonu yakınlarında 3 öğrenciye av tüfeğiyle ateş açtı. Silahlı saldırıda kız öğrenci H.P. ile erkek öğrenciler D.M. ve C.Y. yaralandı.

Öğrencilerden H.P. kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polisten kaçan saldırgan ise yakınlardaki Pendik Ticaret Meslek Lisesi'ne girdi. Daha sonra bileklerini keserek intihara kalkışan zanlı, polis ekiplerince gözaltına alındı.Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Pendik'te öğrencilere saldırı! Av tüfeği ile 3 öğrenciyi vurdu

Pendik'te okulda dehşet anları

BİZE ULAŞIN