‘Gazilere saldırının takipçisi olacağız’

‘Gazilere saldırının takipçisi olacağız’
MHP lideri Devlet Bahçeli dün Meclis'te partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli şunları söyledi:
Sol bacağını kullanamayan bir gazimiz, yanında eşi, iki yaşındaki yavrusu, yine belden aşağısı tutmayan gazimiz ve ailesiyle seyahat halindeyken şehir eşkıyalarının, magandalarının saldırısına uğramıştır. Saldırganların savunmasız gazilerimize vurmanın ne demek olduğunu, bunun sonuçlarının neler olacağını burunlarından fitil fitil gelesiye kadar yaşayıp görmelerini tez elden bekliyorum. Gazilerimize el kaldıran, tekme sallayan, küfür ve hakaret yağdıran bu iğrenç mahlûklar doğduklarına pişman edilmeli, en ağır ve acımasız şekilde cezalandırılmalı. Sürecin takipçisi olacağız.
Şehitlerimizin hesabı mutlaka sorulacaktır ve de karadan, havadan yağdırılan ateşler göstermektir ki, azimle sorulmaktadır. Teröristler nerede iseler bulunup yok edilmektedir. Bu süreçte devletin yanındayız. Seçilmiş hükümetin destekçisiyiz.
ABD, madem terörizmi tehdit görmekte, 11 Eylül'den bugüne terör örgütleriyle savaş halinde, o halde vatan evlatlarımızı şehit eden canilerin kullandığı silahların ABD menşeli çıkmasını nasıl izah edecektir? PKK'nın elinde ABD yapımı ağır silahların ne işi var?
ABD ve Avrupa FETÖ'nün avukatlığına taliptir. Çünkü gerçekler belli olursa suç ortaklığı gün gibi ortaya çıkacaktır.
BİZE ULAŞIN