Sonuna kadar birlikteyiz

Bahçeli, partisinin cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini 2019’da tam manasıyla tesis etmek maksadıyla AK Parti’yle sonuna kadar birlikte ve yan yana mücadelesini sürdüreceğini söyledi

Sonuna kadar birlikteyiz
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli partisinin cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini 2019'da tam manasıyla tesis etmek maksadıyla AK Parti'yle sonuna kadar yan yana mücadelesini sürdüreceğini söyledi. Devlet Bahçeli, şu mesajları verdi: "Şayet önümüzdeki siyasal süreçte bloklaşma sertleşir, cepheleşme keskinleşirse, CHP yanına HDP ve diğer yedeklerini alıp 16 Nisan'ın rövanşını almak için çalışmalarına hız verirse, MHP buna duyarsız ve tepkisiz kalmayacaktır. Bu bloklaşmaya cevaben, 15 Temmuz'dan beri süregelen tutarlı ve kararlı duruşumuz korunacak, siyasi pozisyonumuz tartışmasız muhafaza edilecektir. Bu durum karşısında partimiz; 7 Ağustos Yenikapı ruhu ve 16 Nisan Halkoylaması şuurunun gereği olarak Adalet ve Kalkınma Partisi'yle Cumhurbaşkanı Hükümet etme sistemini 2019'da tam manasıyla tesis etmek maksadıyla, sonuna kadar birlikte ve yan yana mücadelesini sürdürecektir." Bahçeli'nin konuşmasını değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Bu sözleri seçim ittifakı şeklinde yorumlamak erken olur. Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız" dedi.

ILIMLI İSLAM'IN SONU BÖLGESEL YOK OLUŞTUR
Sırf batıya şirin görünmek için Ilımlı İslam denilen dayatma nasıl dillendirilmekte, dinimize bu leke ne hakla sürülmektedir? FETÖ'ye sipariş edilen dinler arası diyalog ve ılımlı İslam projesine şimdi aklı bir karış havada, yeni yetme prensler mi taliptir? Bunun sonu bölgesel yok oluştur.
BİZE ULAŞIN