Son dakika: CHP o belgeleri dağıtmadı!

Dünkü grup toplantısında skandal açıklamalarda bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun elinde gösterdiği belgeleri medyadan köşe bucak kaçırıyor. CHP ve FETÖ medyasının da ulaşamadığı bu belgeler için AK Parti yönetimi bir çağrıda bulunmuştu. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine yönelik asılsız iddiaları içeren sözde belgelere ilişkin “O belgeleri şimdi dağıtmayacağız” dedi.

Son dakika: CHP o belgeleri dağıtmadı!

"BELGELERİ ŞİMDİ PAYLAŞMAYACAĞIZ"

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine yönelik asılsız iddiaları içeren kağıt parçalarına ilişkin "O belgeleri şimdi dağıtmayacağız" dedi..

CHP sözcüsü "Belgeleri şimdi paylaşmayacağız"

CHP'DEN GERİ ADIM! SAVCILIKTA İŞİMİZ YOK

CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili olarak "Sayın genel başkanımızın bu bir suçtur diye değerlendirmesi var mı? Bizim savcılıkta işimiz yok" dedi.

SAVCILIĞA GİT ÇAĞRISI YAPILMIŞTI

Grup toplantısındaki şovun ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı ve AK Parti yetkilileri, Kılıçdaroğlu'na "belgeleri savcılığa verip suç duyurusunda bulunması" yönünde çağrı yapmıştı.

CHP o sahte belgeleri neden paylaşmıyor?

ERDOĞAN CEVAP VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddiaları) Dün şahsımın ve iddialarda ismi geçen arkadaşlarımızın avukatı açıklama yaptı bu açıklamada iddialar yalanlanarak belge olduğu öne sürülen kağıtların savcılığa verilmesi çağrısında bulunuldu. 1 saat öncesine kadar sordum henüz bu yönde gelişme olmadığını dediler. Onları kürsüden sallamayı bırak milletimizle ve ilgili mercilerle paylaş git savcılığa teslim et.

Bu beş isim, asla o zikrettiği şirkete veya yere para göndermiş de değil. Tam aksine, mevcut şirketlerini satmaları sebebiyle onlara para geldi, oraya para gitmedi."

Buradaki tek sorun, ortada bu zatın iddia ettiği gibi yurt dışına giden tek kuruş para olmayışıdır. Belki anlamamış diye bu zat için bir kez daha tekrarlıyorum, iddia edildiği gibi yurt dışına giden tek kuruş yok. Dolayısıyla bu zatın söylediği yalan mı, yalan. Bu zat bir kez daha müfteri durumuna düştü mü, düştü. Peki, bu durum karşısında yüzü kızaracak mı? Hiç sanmıyorum. Maşallah kendisinde manda derisi gibi yüz var."

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu'nun iftiralarına çok sert yanıt

Başbakan Binali Yıldırım'dan belge açıklaması

FETÖ, PKK ve CHP medyasında ses yok!

Her tarafın belge olsa ne yazar Kılıçdaroğlu?

CHP medyası neden Kılıçdaroğlu'nu ortada bıraktı?

BİZE ULAŞIN