“Kılıçdaroğlu kendi yalanında boğulacak”

“Kılıçdaroğlu kendi yalanında boğulacak”

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na AK Parti'li isimler de sert tepki verdi:
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: Türkiye'ye karşı ABD'de yürütülen çalışmaların Türkiye ayağını Kılıçdaroğlu ve CHP'si oluşturuyor. Kendi iftirası ve yalanında boğulacak. Siyaset yalan üzerinden götürülemez. Belgeleri savcılığa teslim etmeli.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ: Cumhurbaşkanımıza itibar suikastı için ailesi ve yakınlarına iftira etmek, ahlaksızlıktır, namussuzluktur, şerefsizliktir. Bu sahte kağıtları bir istihbarat örgütü mü, FETÖ mü yoksa başka bir Türkiye düşmanı mı verdi?
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: İddiaların ispat yeri CHP grubu değildir.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: CHP bir muhalefet değil, ABD'nin Sesi, FETÖ radyosu gibi yayın yapıyor. .
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: CHP'nin sözcüleri ve Genel Başkanı, Türkiye'yi çökertmek isteyen FETÖ'nün sözcülüğünü yapıyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı: Haysiyet celladı Kılıçdaroğlu iddiasını kanıtlayamamıştır. İstifa etmeli, özür dilemelidir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Önüne konan sahte belgelerle dezenformasyon yaparak gündem olmaya çalışıyor. PKK'nın çukur, FETÖ'nün çamur siyasetiyle bir yere varamazsınız. Sadece elinizdeki çamur üstünüze başınıza bulaşır.

BİZE ULAŞIN