Figüran Kılıçdaroğlu cambazlık yapıyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun iftiralarına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ünal, “Kılıçdaroğlu tiyatronun figüranı” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ise “Sözüm ona cambazlık yapıyor” diyerek tepki gösterdi

Figüran Kılıçdaroğlu cambazlık yapıyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'si yalan, iftira ve her defasında iftiralarının çürümesi karşısında herhangi bir eylemde bulunmadılar. Belgeyi basınla, savcıyla paylaşmıyorlar. ABD'deki yeniden 17-25 Aralık'ın küresel ölçekte Türkiye'ye dönük bir operasyona dönüştürülmesinin, içeride eşzamanlı kimler tarafından yürütüldüğü açık. Biz oyucuları biliyoruz, senaristleri biliyoruz.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı: "Bir ana muhalefet Partisi Genel Başkanı olarak yeri geldiğinde hukukun üstünlüğü, demokrasi, insan haklarından söz edeceksiniz, ama yeri geldiğinde de hiçbir kural tanımayacaksınız, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını hedef almak suretiyle en alçak davranışları sergileyeceksiniz. Bunun özeti müptezelliktir. Türkiye'nin bu şaşkın ve aymaz pozisyondan kurtulması gerekir. Partililer de bunu hak etmiyor, onların da kurtulması gerekir. Yani sözüm ona cambazlık da yapılıyor burada.
BİZE ULAŞIN