Hakan Şükür’ün lüks hayatı FETÖ’de isyan başlattı!

ABD’de son derece rahat bir hayat süren FETÖ lideri Fetullah Gülen, son dönemde tabandan kendisine gelen şikayetlerden bıktı. Hakan Şükür, Emre Uslu, Adem Yavuz Arslan ve Tuncay Opçin gibi firari FETÖ’cülerin ABD’de lüks hayat içerisinde yaşadıkları ortaya çıkınca örgüt tabanı isyan etmeye başladı.

Hakan Şükür’ün lüks hayatı FETÖ’de isyan başlattı!

Daha önce FETÖ tabanına verdiği "Gaybubet (Yok olma, bulunmama durumu) hayatı sürdürün, yakında rahata kavuşacağız" talimatına uyan Türkiye'deki FETÖ üyeleri, gözaltındaki bazı kriptoların ifadeleri ve operasyonlar sonucu büyük darbe yedi.

FETÖ'CÜLERİN İFADELERİNDE ORTAYA ÇIKTI

Son dönemde gözaltına alınıp, itirafçı olan FETÖ mensuplarının ifadelerine yansıyan bilgilere göre, Hakan Şükür, Emre Uslu, Âdem Yavuz Arslan ve Tuncay Opçin gibi göz önündeki FETÖ'cülerin ABD'de lüks hayat yaşadıkları ortaya çıkınca, 'gaybubet' hayatı sürdüren taban büyük rahatsızlık duymaya ve bunu daha sık Pensilvanya'ya iletmeye başladı.

ŞİKAYETLER TERÖRİSTBAŞINA İLETİLMİYOR

Bu şikayetlerin teröristbaşı Gülen'e iletilmediği, aksine iletilmiş gibi gösterilip onun adına FETÖ'cülere "Türkiye'de kalmak yiğitliktir" talimatı gönderildiği, ancak bunun da kâr etmediği öğrenildi.

BİZE ULAŞIN