Kılıçdaroğlu’nu istifaya davet ediyorum

Kılıçdaroğlu’nu istifaya davet ediyorum
Bakanlar Kurulu dün Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında Çankaya Köşkü'nde toplandı. Toplantının ardından Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ şunları söyledi:
Bir davanın ABD'de görülmeye başladığı hafta bakıyorsunuz Türkiye'de de eşzamanlı bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımız ve ailesine karşı, Kılıçdaroğlu, yalan ve iftirayla bir itibar suikastine teşebbüs etti. Kılıçdaroğlu'nun duruşu yerli değil, milli hiç değil. Dekontlar Kılıçdaroğlu'nun müfteriliğini ispat eden belgeye dönüştü. Kılıçdaroğlu'nu onurlu bir insan gibi CHP Genel Başkanlığı'ndan istifa etmeye davet ediyorum. Kaset operasyonunu yapan FETÖ ve karanlık güçler, Kılıçdaroğlu'nun son kullanma tarihinin dolduğuna karar verdi. Kılıçdaroğlu'nu bir rezillikten öbür rezilliğe iterek toplum içine çıkamaz hale getirmek istiyorlar.
Sarraf hadisesinde çıkacak kararın bizim için bir kıymeti yoktur. Bu davanın bütün lojistiği FETÖ'den. Rapor hazırlayan, tanık FETÖ'cü. Hâkimi FETÖ'cüler Türkiye'de ağırladı. Bilirkişi olarak değerlendirilen STK FETÖ'nün beslediği bir yer.
BİZE ULAŞIN