Mahmut Övür’den babasına son görev

Mahmut Övür’den babasına son görev
Gazetemizin yazarı Mahmut Övür'ün 95 yaşında hayata gözlerini yuman babası Hacı Memi Övür, dün Karacaahmet Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı. İki yıl önce eşini kaybeden Memi Övür, bir aydır özel bir hastanede tedavi görüyordu. Yaşlılıktan dolayı vücudu yorgun olan Hacı Memi Övür, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamadı. Memi Övür'ün cenaze namazına ailesinin yanı sıra sevenleri, siyasiler, işadamları ve gazete çalışanları da katıldı. Hacı Memi Övür, İstanbul Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Mahmut Övür'ü telefonla arayarak taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, merhuma Allah'tan rahmet, Övür ailesine de sabır ve metanet diledi.

Cenaze törenine Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak ile Kalyon Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Cemal Kalyoncu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda işadamı, siyasetçi ve gazeteci katıldı.
BİZE ULAŞIN