Küstah tehdit

CHP grup toplantısında FETÖ medyasına sahip çıkan Kılıçdaroğlu, aHaber ve atv üzerinden milli ve yerli basını hedef aldı. Kılıçdaroğlu iki yayın kuruluşunu da “boynuna ip takmakla” tehdit etti

Küstah tehdit

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sadece habercilik yaparak kendisiyle ilgili gerçekleri bir bir ortaya çıkaran Turkuvaz Medya'dan çok rahatsız oldu. O kadar ki utanmadan 'urgan'la tehdit edecek kadar zıvanadan çıkmış durumda.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ailesi ve yakın çevresine ilişkin iftiraları tepki toplayan, belge diye sunduğu kağıtlar elinde patlayan Kılıçdaroğlu'nun dün kadınlarla bir araya geldiği grup toplantısı da fos çıktı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "Bomba gibi patlayacak" dediği sözde belgeler ortaya çıkmazken, Kılıçdaroğlu bu kez de yerli ve milli medyayı hedef seçti.

Kılıçdaroğlu'ndan A Haber'e ölüm tehdidi!

FETÖ'nün sözcülüğüne soyunan, terör suçlusu sözde gazetecilere sahip çıkan Kılıçdaroğlu, konuşmasında aHaber ve atv üzerinden yerli ve milli medyaya sataştı. Turkuvaz Medya organlarıyla ilgili tehditkâr ifadeler kullanan Kılıçdaroğlu, aHaber'in 17/25 Aralık kumpasında Rıza Sarraf'la yaptığı röportajı gündeme getirdi ve küstahça bir tavır sergiledi. Kılıçdaroğlu, aHaber'i "Bir sahtekârın arkasına Türk bayrağını fon olarak koyan havuz medyasını şiddetle kınıyorum. Bir de tweet atıyorlar, şeref madalyası takmalıydık. Tak bakalım, nereye takacaksın, ama ben senin boynuna neyi takacağımı çok iyi biliyorum" sözleriyle tehdit etti.

SUSTURAMAYACAKSINIZ

BELGE DEDİ, MONTAJI ANLATTI
Daha da ileri giderek, kendisini desteklemeyen medyayı "vatan hainliği" ile eş tutan bir konuşmaya imza attı. Kılıçdaroğlu'nun bir yandan da konuşmasında "Salı günü açıklayacağım" dediği belgelerin yerine, 17/25 Aralık kumpasının montaj tapelerini yeniden sahneye koyması da dikkat çekti.
Turkuvaz Medya ve SABAH, her fırsatta basın özgürlüğünden dem vuran Kılıçdaroğlu'nun tehditlerine rağmen gerçekleri dile getirmeye devam edecek.

GÜRSEL TEKİN DE 'EL KOYACAĞIZ' DEMİŞTİ
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir'de 7 Haziran seçimleri öncesinde "Şimdi de Kılıçdaroğlu için yazıyorlar. Kılıçdaroğlu cam gibidir. Ama Davutoğlu'na AKP'lilere bakın, nedene bakarsanız bakın kirliliği görürsünüz. 8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır. Sadece el mi koyacağız, buna bulaşmış bütün iş adamlarından hesabını soracağız" demişti.

BİZE ULAŞIN