Susturamayacaksınız

Susturamayacaksınız
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Turkuvaz Medya'yı hedef alan çirkin sözleri büyük tepki topladı:
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: 'Ben sizin boynunuza ne geçireceğimi bilirim' sözleriyle neyi kastetmektedir? Kimi hedef göstermektedir?

BÖYLE REZİLLİK GÖRMEDİM
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Hayatımda böyle rezillik, böyle tehditkâr bir üslup görmedim. CHP'lilere sesleniyorum başınızda bir düzenbaz var.
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: Bu tehditler çok çirkin. Bu tehditler kabul edilemez. Ruh sağlığı bozulmuş bir aklın ifadeleri bunlar.

BİR DE İKTİDAR OLSA...
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: Gayri ahlaki bir tavır. 'Güç sahibi olursam, size dünyayı dar ederim' diyor. Daha muhalefette tehditler savurma cürretini ortaya koyuyor.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: Söyledikleri artık esas bağlamdan ve gerçek boyuttan kopuk sanal bir alemde yaşadığını ortaya koyuyor. Nerede kaldı basın özgürlüğü, nerede kaldı ifade özgürlüğü?
Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş: Milli yayın yapan aHaber ve atv'yi resmen yağlı iple tehdit etti. Medya Derneği üyesi bu iki medya kuruluşu ve çalışanlarına yapılabilecek saldırılardan Kılıçdaroğlu sorumlu olacaktır.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto: Siyasetçilerin, siyaset kavgalarında gazetecileri hedefe oturtmalarını yakışıksız buluyorum. İç barışa ihtiyacımızın olduğu bir dönemden geçerken, sözlerini özenle seçerek kullanmalarında yarar görüyorum.
BİZE ULAŞIN