Gül’ün dostları siyasi intihara zorluyor!

Fahrettin Altun bugünkü yazısının ikinci bölümünü Abdullah Gül’ün siyasi misyonuna ayırmış. Gül’ün dostlarının onu siyasi intihara sürüklediğinin altını çizen Altun yazısını şu sözlerle tamamlıyor: “Malum, intihar bombacıları da böyle motive ediliyor. "Senin intiharın bizim kurtuluşumuz olacak..." Tamam da bütün bunlar niye?”

Gül’ün dostları siyasi intihara zorluyor!

FAHRETTİN ALTUN'UN YAZISINDAN BAŞLIKLAR

Ali Bayramoğlu bir internet televizyonuna verdiği mülakatta Abdullah Gül'ün misyonunu çok net biçimde tanımlamış. Tayyip Erdoğan'ı saf dışı bırakmak...
Bayramoğlu'na göre bu hiç de kolay değil. Ancak Abdullah Gül gibi biri bunu yapabilir.Bayramoğlu, Abdullah Gül'ün "gerek AKP yöneticileri gerekse de AKP'den memnun olmayan kitleler açısından cazibe odağı" olduğunu iddia etmiş ve tam da bu nedenle kendisine şu tavsiyede bulunmuş: "Bence Abdullah Gül siyasete girsin, siyasal harakiriyapacak olsa bile girsin..." Siyasal intiharına mal olsa bile diyor... Malum, intihar bombacıları da böyle motive ediliyor. "Senin intiharın bizim kurtuluşumuz olacak..." Tamam da bütün bunlar niye?

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

“Erdoğan ve Bahçeli bütün planı bozdu”

BİZE ULAŞIN