Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail'e sert tepki!

Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana 6. Olağan İl Kongresi öncesinde vatandaşlara seslendi. İsrail Başbakanı Netenyahu'nun skandal sözlerine sert tepki gösteren Erdoğan, "Bizim işgalcilik ayıbımız yoktur Ey Netanyahu. Sen işgalcisin. İşgalci olarak o topraklarda bulunuyorsun. Aynı zamanda sen bir teröristsin." dedi.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail'e sert tepki!

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

16 Nisan'da ortalamanın üzerine çıkamadıysak da inşallah mart, kasım 2019'da bu ortalamaların çok çok üzerine çıkmak suretiyle bizler için farklı düşünenlere gerekli cevabı vereceğiz. Kardeşlerim yola çıktığımızda Türkiye'nin kişi başına milli geliri 3 bin 500 dolardı, şimdi 11 bin dolar. Nereden nereye. Bunları anlatmanız lazım bilmeyenlere.

3844 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Ne dedim ben size ihtiyaç olduğu anda önce ben sonra da siz beraber çıkacağız yola. Şu an itibarıyla Afrin'de etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3844. Bazıları rahatsız. Türkiye'ye Fransız olanlar rahatsız ama biz dimdik yolumuza yürüyeceğiz.

"EY NETANYAHU SEN AYNI ZAMANDA BİR TERÖRİSTSİN"

Bu Adana mart yerel seçimlerini bitirir, kasım seçimlerinde de destan yazar. Bizim bayrağımız barışın güvercinidir, ama gerektiğinde de savaşın şahinidir. Dünyanın dört bir yanından gelip coğrafyamızı çiğneyenlere ses çıkarmayanların Türkiye'den şikayet etmeye hakları yoktur. Bizim sömürgecilik ayıbımız yoktur. Bizim işgalcilik ayıbımız yoktur Ey Netanyahu. Sen işgalcisin. İşgalci olarak o topraklarda bulunuyorsun. Aynı zamanda sen bir teröristsin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail'e sert tepki!

6 TANESİNİ PAKETLEYİP GETİRDİK

FETÖ'yü de kovalıyoruz. Kosova'dan 6 tanesini paketleyip getirdi Milli İstihbarat. Pensilvanya da gelecek. Öyle bir yere kadar kaçarsın. Nihayeti yok bu işin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "6 tanesini paketleyip getirdik"

BİZE ULAŞIN