FOX'ta başörtülü sahaya çıkan kızlar hedef gösterildi

Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya, başörtüsü takarak futbolcularla birlikte sahaya çıkan ve 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Okulu öğrencileri olan kızları hedef göstererek "Bütün kız çocuklarımız aynı durumda" dedi. Utandıran 28 Şubat haberciliğine imza atan FOX TV, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra tutuklanan FETÖ’nün medya imamı Ercan Gün’ü uzun süre künyesinden çıkarmamıştı. İslam düşmanı çıkışları ile tanınan ABD’li ünlü Medya Patronu Murdoch’un sahibi olduğu Fox TV geçtiğimiz aylarda Fatih Portakal’ın PKK yanlısı yayınları ile tepki çekmişti.

FOX'ta başörtülü sahaya çıkan kızlar hedef gösterildi

Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya, Spor Toto 1. Lig'de oynanan Samsunspor-İstanbulspor maçı öncesi seremoniye futbolcularla beraber çıkan ve 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Okulu öğrencileri olan başörtülü kız öğrencileri hedef gösterdi.

Öğrencilerin namaz kılarken görüntülerini çekerek haberlerine konu edinen Uğur Dündar'ın habercilik tarzı, FOX TV'de devam ettirilmek istendi. FOX TV ekranlarında Çalar Saat programıyla izleyiciyle buluşan İsmail Küçükkaya, Samsunspor ile İstanbulspor maçı öncesinde yaşananları ekrana taşıdı.

FOX'ta başörtülü sahaya çıkan çocuklar hedef gösterildi

KIZLARIN YÜZÜNE ZOOM YAPTILAR

Bu konuda kendisine çok sayıda mesaj geldiğini ifade eden Küçükkaya, futbolcularla birlikte sahaya çıkan kız çocuklarının başörtüsü taktığını gösterdi.

"BÜTÜN KIZ ÇOCUKLARIMIZ AYNI DURUMDA"

Kız çocuklarının yüzüne zoom yapılarak ekrana getirildiği görüntülere ilişkin Küçükkaya, "Ben bu konuda şu an itibariyle yorum yapmayayım. Bütün kız çocuklarımız aynı durumda gözüküyor. Bu fotoğrafı nasıl yorumlamalıyız. Sizlerin yorumlarını göreyim." dedi.

Fatih Portakal Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunan sanatçıları hedef aldı

Azılı FETÃ?'cü Ercan Gün hakkında yeni geliÅ?meler

İşte FETÖ ile FOX TV işbirliğinin belgesi

FOX’cu Ercan Gün’e çifte ByLock’tan tutuklama

Tecrübeli iftiracı yalanını savundu!

Fatih Portakal Mehmetçik'i ziyaret eden sanatçıları hedef tahtasına koydu!

Sendeki dert Pensilvanya'daki hainde yok!

İftiracı FOX TV'ye ceza yağdı

Son dakika: İsmail Küçükkaya ifade veriyor

FOX spikeri ve Sözcü'nün iftirasına flaş yalanlama

İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan ifadeye çağrıldı

İsmail, Gördüm dediğin o listeyi açıklamazsan...

BİZE ULAŞIN