FETÖ'cü Hakan Şükür battı! Yeni işi bakın ne oldu...

Dünyanın çeşitli ülkelerine kaçarak Türkiye karşıtı faaliyetlerde bulunan FETÖ’cü hainlere örgüt tarafından verilen maaşın büyük kesintiye uğradığı ve çeşitli işlerde çalışmak zorunda kaldıkları öğrenildi. Amerika Birleşik Devletleri'nde Türkiye karşıtı kara propaganda faaliyetleri yürüten firari FETÖ'cü Hakan Şükür'ün de açtığı kafenin battığı ve Uber şoförlüğü yapmaya başladığı Alman basını tarafından yazıldı.

FETÖ'cü Hakan Şükür battı! Yeni işi bakın ne oldu...
Salı 14.01.2020 12:38
Son Güncelleme: Salı 14.01.2020 14:22
ABONE OL

Alman Welt am Sonntag gazetesi, Türkiye'deki mal varlıklarına el konulan ve ABD'ye kaçan FETÖ'cü Hakan Şükür'ün açtığı kafenin battığını, iş yerinin kapısına kilit vurarak Uber şoförlüğü ve kitap satıcılığı yapmaya başladığını yazdı.

LÜKS BİR CAFE AÇMIŞTI

FETÖ firarisi olarak ABD'de çeşitli işler yapan Hakan Şükür'ün ailesinin de mal varlıklarına el konulmuştu. Hakan Şükür eşi ve çocuklarıyla birlikte ABD'ye kaçtıktan sonra Palo Alto şehrinde ''Tuts Bakery-Cafe'' adlı kafe-restoran açmıştı. California eyaletindeki lüks yaşamını geride bırakan Hakan Şükür, yeni bir yere taşınmak için FETÖ'cülerle irtibata geçmiş.

Teksas ve Virginia eyaletlerini düşünen Hakan Şükür'ün FETÖ'cülerin üssü haline gelen Fairfax bölgesinde ev aradığı söyleniyor.