İşte o dehşet evi

SABAH, Didim’de CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın S.T.’ye tecavüzle suçlandığı evi görüntüledi. Zeytin ağaçlarıyla kaplı 20 dönüm arazi üzerinde bulunan evin etrafında hiç yerleşim yok...

İşte o dehşet evi
Çarşamba 16.09.2020
Son Güncelleme: Çarşamba 16.09.2020
ABONE OL

SABAH, 'de iş istemek için gittiği CHP'li ile başkan yardımcısı Öznur G., meclis üyeleri Ali Ç. ve Öner Ç.'nin cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen S. T.'nin götürüldüğü, belediye meclis üyesi Ali Ç.'ye ait çiftliği görüntüledi.

İşte o dehşet evi

Akköy Balat mevkiindeki bir yamaçta bulunan ve zeytin ağaçlarıyla kaplı olan çiftlikteki yürüme yollarındaki parke taşlarının da daha önce belediyenin imkânları kullanılarak döşendiği iddia edildi.

Son dakika haberi: Didim'de sapık cinsel ilişkilerin ve tecavüzlerin yaşandığı dehşet evi ilk kez görüntülendi | Video

İşte o dehşet evi

Savcılık önceki gün avukatı Murat Sultansu ile Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulunan S.T'nin, "Başka kadınlara da sapıkça şeyler yaptıklarını duydum" şeklindeki ifadesi üzerine diğer mağdurlara ulaşmaya çalışıyor.

İşte o dehşet evi

'DELİLLER KARARTILABİLİR'

Avukat Sultansu, "Usule ilişkin itirazlarımız var. bazı delilleri karartabilir. Taleplerimiz oldu ama olumlu karşılanmıyor. Adalet bakanımızın konuya müdahalesini talep ediyoruz" dedi.

İşte o dehşet evi

S.T kendisine tecavüz eden kişileri fotoğraflardan tek tek teşhis etti.

İşte o dehşet evi

KILIÇDAROĞLU NEDEN SUSKUN!

Avukat Sultansu rezalet karşısında, Kılıçdaroğlu'nun sessizliğine dikkat çekerek "Koskoca CHP'nin Genel Başkanı çıkıp niye açıklama yapmıyor? Neden susuyor?" dedi.

İşte o dehşet evi

ELEKTRİK AKIMI VAR TABELASI!

Bağ evi 20 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. Yanında başka hiçbir yerleşim yeri bulunmuyor. İçinde nöbetçi veya yaşayan biri yok.

İşte o dehşet evi

Arazinin etrafının çevrildiği tel örgülerde 'Dikkat Elektrik akımı var', 'Dikkat köpek var' yazılı tabelalar asılı.

İşte o dehşet evi

MECLİS ÜYESİ ÇEKİM YAPTI

S.T. ifadesinde, cinsel saldırının kayda alındığını ve görüntüleri oğluna gösterilmekle tehdit edildiğini söyleyerek "Ali Ç. başkanın mesai saatleri dışında iş görüşmesi için konuşabileceğini söyledi. Bir şahıs beni Atabay'ın olduğu eve götürdü.

İşte o dehşet evi

Atabay ile Öner Ç. o evde zorla benimle oldu. Bu esnada Ali Ç. de videoya çekti.

Bu video ile tehdit edildim" dedi.