Salı 04.05.2021 23:19
Son Güncelleme: Çarşamba 05.05.2021 00:29

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten CHP'li Erdoğdu'nun skandal sözlerine tepki! Yassıada zihniyeti yeniden hortladı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten  CHP'li Erdoğdu'nun skandal sözlerine tepki! Yassıada zihniyeti yeniden hortladı

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Aykut Erdoğdu'nun Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik skandal sözlerine tepki gösterdi. Erdoğdu'nun sosyal medyadan yaptığı, "Sayın Erdoğan bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizi seçimle indirdikten sonra Vatana İhanetten yargılanmanız için bütün gücümle çalışacağım…" ifadelerine Çelik; "Cumhurbaşkanımızı yargılamaktan bahsedenlerin katliamcı niyetini biliyoruz. Milletimiz bunlara her zaman cevabını verdi. Ve vermeye devam ediyor." ifadeleriyle yanıt verdi.

ABONE OL

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için, "Sayın Erdoğan bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizi seçimle indirdikten sonra Vatana İhanetten yargılanmanız için bütün gücümle çalışacağım. Yargılanmaya başladığınız günde savunma hakkınız engellenmesin ve hukuk içinde yargılanın diye mahkeme salonunda olacağım" sözlerine yanıt verdi. Çelik, "Cumhurbaşkanımızı "vatana ihanetten yargılamak"tan bahseden seviyesizlik aynı Yassıada zihniyeti gibi kendini ifade etmiş. Cumhurbaşkanımızı dimdik ayaktadır. Allah bir daha Yassıada katillerine fırsat vermesin" dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da, "Ateş olsa cirmi kadar yer yakacak olan sözde siyasetçilerin Cumhurbaşkanımızı yargılama tehditlerine pabuç bırakacak değiliz." İfadesini kullandı.
CHP'li Aykut Erdoğdu'nun yaptığı açıklamalara Twitter'dan yanıt veren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, şunları ifade etti:KATİLLERİN DİLİYLE KONUŞMAYA DEVAM EDİYORLAR
Yine Yassıada zihniyeti hortlamış. Cumhurbaşkanımızı "vatana ihanetten yargılamak"tan bahseden seviyesizlik aynı Yassıada zihniyeti gibi kendini ifade etmiş. Şehit Başbakanımız Menderes'in katillerinin diliyle konuşmaya devam ediyorlar.

MİLLETİMİZ VAROLSUN
Allah bir daha Yassıada katillerine fırsat vermesin. Biz bu zihniyete karşı demokrasi ve namus nöbetimizi ömrümüzün son nefesine kadar sürdüreceğiz. Milletimiz varolsun.CUMHURBAŞKANIMIZ DİMDİK AYAKTADIR
Cumhurbaşkanımız nice siyasi suikastlere ve Yassıada katillerinin şimdiki varislerinin nice tehdidine rağmen dimdik ayaktadır. Milletine kararlılıkla ve cesaretle hizmet etmeye devam etmektedir.SESSİZ KALMAK MİLLETE İHANETTİR
Sn Cumhurbaşkanımız, milletimizin gönül divanında yerini almıştır. Yassıada zihniyetinin tehditlerinin milletimiz nezdinde bir karşılığı yoktur. Bu zihniyetle mücadele etmeye en kararlı şekilde devam edeceğiz. Bunlara sessiz kalmak millete ihanettir.

MİLLET DÜŞMANI BİR DİLDİR
Kendisine siyasi şantajda bulunulduğunu iddia eden bu seviyesiz siyasetçi, iddiasını ispat etmek için mahkemeye gidip şikayetçi olmuyor. Bunun yerine Cumhurbaşkanlığı makamını Yassıada katillerinin diliyle hedef alıyor. Bu dil, millet düşmanı bir dildir.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten CHP'li Erdoğdu'nun skandal sözlerine tepki! Çelik'ten A Haber'e özel açıklamalar | Video


MİLLETİMİZ HER ZAMAN CEVABINI VERDİ
Şimdi aynı seviyesiz dili, CHP'li bir siyasetçinin devraldığını ve aynı ifadeleri tekrarladığını görüyoruz. Cumhurbaşkanımızı yargılamaktan bahsedenlerin katliamcı niyetini biliyoruz. Milletimiz bunlara her zaman cevabını verdi. Ve vermeye devam ediyor.
Devlet teşkilatını suç örgütü olarak nitelendirip devletin başı olan Cumhurbaşkanlığı makamını örgüt lideri olarak nitelendirmek Türkiye'nin FETÖ'den tanıdığı bir dildir. Menderes'in katillerinden Fetö'ye kadar hepsi aynı millet düşmanı dili kullandılar.""ATEŞ OLSA CİRMİ KADAR YER YAKACAK OLAN..."
CHP'li Erdoğdu'nun skandal sözlerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Dağ, "Ateş olsa cirmi kadar yer yakacak olan sözde siyasetçilerin Cumhurbaşkanımızı yargılama tehditlerine pabuç bırakacak değiliz." Dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/ Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Twitter'dan şu açıklamaları yaptı:DEVRİ SABIK YARATMA HAYALLERİ HALA ÇOK DİRİ
"Ateş olsa cirmi kadar yer yakacak olan sözde siyasetçilerin Cumhurbaşkanımızı yargılama tehditlerine pabuç bırakacak değiliz. Daha önce de iktidarımızı TRT'den canlı olarak yargılayacaklarını söylemişlerdi. 27 Mayıs zihniyetinin devri sabık yaratma hayalleri hâlâ çok diri.

ASLA ÇİĞNETMEYİZ
Bu zihniyete 15 Temmuz gecesi haddini bildirmiştik ancak belli ki hâlâ akıllanmamışlar. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın hukuku bu milletin hukukudur ve biz, liderimizin de milletimizin de hukukunu asla çiğnetmeyiz.

ÇAMUR ATMA SİYASETİ
19 yıldır yapılan her seçimde milletimiz tercihini Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'den yana kullanmıştır. Biz devlet yönetmeyi de millete hizmet etmeyi de hepinizden iyi biliriz.
Pandeminin zor şartlarından istifade ederek yaptığınız çamur siyasetini ise milletimiz gayet iyi görüyor.

ZAFER YENİDEN ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI'NIN OLACAKTIR
Allah'ın izni ile 2023 seçimlerinde zafer yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın ve Cumhur İttifakı'nın olacaktır."

TERBİYESİZLİĞİ PERÇİNLEDİ
Skandal açıklamalarıyla tepkilerin odağı haline gelen CHP'li Aykut Erdoğdu, Twitter'dan yaptığı yeni açıklama ile terbiyesizliği perçinledi adeta. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in tweetini alıntılayan CHP'li Erdoğdu şunları ifade etti:
"Birden hepiniz panik oldunuz...
Sizin Yassıada hikayelerinizi ben yemem...
Siz benim gözümde vatana ihanet çetesisiniz...
Ve ben bu Milleti tanıyorsam...
Alayınız hesap vereceksiniz...
Yok diyorsan ağanla konuş erken seçim yapalım...
İyi geceler dilerim..."

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Sesli röportaj dinle!
Kripto paralar,  yatırım tavsiyeleri  ve daha fazlası...

https://www.sabah.com.tr