'Çıtayı daha da yükselteceğiz'

GSO Başkanı Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası ve Ticaret Odası'nın bugüne kadar kenti önemli bir noktaya çıkardığını belirterek, kendilerinin çıtayı daha da yükseltmeye çalışacağını söyledi

Cuma 24.05.2013
ABONE OL
GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, bugüne kadar diğer odalarla birlikte çalışıp Gaziantep'i belli bir noktaya taşıdıklarını belirterek, "Bundan sonra da birlikte çalışarak, daha üst noktalara ulaştıracağımız konusunda bizim en ufak şüphemiz yok" dedi. GTO Başkanı Eyüp Bartık da Gaziantep'in çıkarı için gövdelerini de taşın altına koymaya hazır olduklarını söyledi.

FİKİR BULUŞMASI

Gaziantep Ticaret Odası'nın (GTO) yeni Meclis Başkanı Ali Yener ve Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ile yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Meclis Başkanı seçilen Mustafa Topçuoğlu ile yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olan Adil Konukoğlu'nu tebrik etti, önümüzdeki dönemde yapılacak ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

"EL ELE ÇALIŞTIK"
Adil Konukoğlu, Gaziantep'in her geçen gün büyüdüğünü ve kabına sığmadığını söyledi. Konukoğlu, "Şehrimiz her geçen gün çıtayı biraz daha yukarıya taşıyor. Bugüne kadar odalarımız el ele çalışarak Gaziantep'i belli bir noktaya çıkardılar. Bundan sonra da birlikte çalışarak, daha üst noktaya taşıyacağız" dedi. GSO'da Yönetim Kurulu ve Meclis'in yüzde 50 değiştiğini anlatan Konukoğlu, "Büyüklerimize teşekkür ediyoruz, bizim önümüzü açtılar. Bizler de gelecek gençlere öncülük edeceğiz. Bu koltuklar, kadıya mülk olmadığına göre bizlerin de değil. Biz olaya bayrak yarışı olarak bakıyoruz" diye konuştu.

"GÖVDEMİZİ KOYARIZ"
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise 91 Meclis üyesinin 46'sının değiştiğini ve Yönetim Kurulu'nda eski yönetimden bir kişinin kaldığına dikkati çekti. Bartık, "Bu, iş birliğinin başlangıç ziyareti olsun istiyorum. İnşallah bu şehir en sonunda kazanacak. Biz Gaziantep için varız" dedi.