Madalyalı karşılama

Adanalı Şampiyonlar Kültür ve Turizm Bakanı Çelik'i madalyalarla karşıladı. Bakan Ömer Çelik, "Bu kadar şampiyonu ilk kez bir arada gördüm" dedi

Cuma 31.05.2013
ABONE OL
Muay- Thai branşında Dünya, Avrupa ve Türkiye derecesi yapan sporcular, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'i, Adana ziyareti sırasında havaalanında kupalarla ve madalyalarla karşıladı. Star Academy Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade, başarılı sporcular ile birlikte havaalanında karşıladıkları Bakan Çelik'e çiçek vererek fotoğraf çektirdi.

ÇOK MUTLU OLDUM
Bakan Çelik, sporcularının kendisine gösterdikleri ilgi ve sevginin yanı sıra Adana'yı sporda en iyi şekilde temsil etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "İlk defa bu kadar şampiyonu bir arada görüyorum. Adana'mızda böyle başarılı bir spor kulübümüz, antrenör ve sporcularımızın olması beni çok mutlu etti. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

VALİ COŞ'A TEŞEKKÜR

Antrenör Şahade ise, "Bakanımız Ömer Çelik'le bir arada olmak bizleri gururlandırdı. Sporcularımızla yakından ilgilenmesi, başarılarımıza ortak olması, bizlere manevi güç vererek çok mutlu etti. Bize her zaman desteğini esirgemeyen Valimiz Hüseyin Avni Coş'a da ayrıca çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.