Son şansımız

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Balıkesirspor maçının, ilk ikiye girebilmek için son şansları olduğunu söyledi

Mersin İdmanyurdu gözünü ilk ikiye dikti. Kırmızı -lacivertliler, bugün saat 19.00'da sahasında oynayacağı Balıkesirspor maçını final karşılaşması olarak görüyor. İlk iki takım arasında yer alarak Spor Toto Süper Lig'e çıkmak isteyen Mersin, taraftarının da desteğini arkasına alarak güçlü rakibini devirmenin planlarını yapıyor.

ZORLU BİR SÜREÇ
Teknik Direktör Yılmaz Vural, geçen hafta oynanan 1461 Trabzonspor maçını unuttuklarını belirtti. Takım olarak tek düşüncelerinin Balıkesirspor maçı olduğunu ifade eden Vural, "Zorlu bir maça çıkacağız. Özellikle 7 gün içerisinde üç maç oynayacağız. Şimdi ikinci karşılaşmamız. Bu nedenle zor bir dönem. Balıkesirspor maçı bu nedenle bizim için final niteliğinde" diye konuştu.

TARAFTARA SESLENDİ
Taraftarlara bu maçta çok büyük bir görev düştüğünü ifade eden Vural, "Buradan taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Bugün maçtan galibiyetle ayrılmamız için onların desteği çok önemli. Rakibi baskı altına alırsak, mücadele sonunda üç puanla ayrılmamız gerekiyor. Bu nedenle tüm Mersin'i bu maça davet ediyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN