Cimbomlu fanatik çift nikaha formayla geldi

Ünlü sanatçı Selami Şahin, Üniversiteli Kadınlar Derneği'nin, genç kızlara burs vermek için Gaziantep'te düzenlediği gecede sahne aldı

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Gaziantep Şubesi, burs verdiği üniversiteli kız öğrenci sayısını arttırmak amacıyla ünlü sanatçı Selami Şahin'in sahne aldığı 'Eğitime Katkı Gecesi' düzenledi. Şahin, gecede 1970'lerden bu yana dillerden düşmeyen hit parçalarını seslendirdi.

BUGÜN ÇOK MUTLUYUM

Divan Otel'de gerçekleştirilen etkinliğe Gaziantep'in önde gelen sanayici, iş adamı ve çeşitli meslek kuruluşlarından seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Sanatçı Oktay Oktay'ın birbirinden güzel şarkılarını seslendirmesiyle başlayan gece, Türk müziğinin unutulmaz isimlerinden Selami Şahin'in sahneye çıkmasıyla devam etti. Geceye katılan konukların alkışları eşliğinde sahnedeki yerini alan ünlü sanatçı Selami Şahin, "Bu gece eğitime destek gibi önemli bir amaç için sahneye çıkmaktan dolayı kendimi çok mutlu hissediyorum" diye konuştu.

DAHA FAZLA OLMALI

Dernek Başkanı Beliz Dağdelen ise burs verdikleri 74 kız öğrencinin burslarının devamlılığını sağlamak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi. Geceden elde edilecek tüm gelirlerin kız öğrencilerin burslarına aktarılacağını belirten Dağdelen, "Bizim dernek olarak temel amacımız kadınların eğitimli bireyler olarak toplumdaki yerlerini alması. Gaziantep gibi bir sanayi şehrine 74 kız öğrenci sayısı yakışmıyor. Biz daha fazlasını da verebiliriz" dedi.
BİZE ULAŞIN