Revire döndü

Mersin İdmanyurdu'nda üst üste gelen sakatlık haberleri büyük sıkıntı yarattı. Teknik Direktör Yılmaz Vural, kadrodaki tüm futbolculara forma için 'hazır olun' talimatı verdi

Bugün deplasmanda saat 20.00'de Samsunspor ile zorlu bir 90 dakikaya çıkacak olan Mersin İdmanyurdu hazırlıklarını üç puan parolasıyla tamamladı. Samsun maçı öncesinde sakat ve cezalı oyuncunun fazla olması da teknik kadroyu düşündürürken Teknik Direktör Yılmaz Vural tüm oyuncularına 'hazar olun' emri verdi.

NDUKA 6 HAFTA YOK
Mitroviç ve Ali Tandoğan kart cezalısı, Efe, Murat Ceylan ve Eren Tozlu sakatlığı nedeniyle takımda yer alamayacak. Bunun sıkıntısını yaşayan kırmızı- lacivertliler Balıkesirspor maçında zorlanarak oynayan Nduka'dan da kötü haber aldı. Siyahi oyuncunun çekilen MR'ında yırtık tespit edildi. Nduka'nın en 4 ve 6 hafta sahalardan uzak kalacağı kaydedildi.

ZORLU BİR SÜREÇ
Üst üste yaşanan sakatlık karşısında kadro kurmakta zorlanan teknik adam Yılmaz Vural, "Zorlu bir periyot bizleri bekliyor. Kadromda yer alan tüm futbolcuların hazır olmasını istedim. Ben tüm öğrencilerime güveniyorum. Mersin İdmanyurdu'nu layık olduğu yere taşıyacağız. Taraftarlarımız yanımızda olsun yeter" dedi.
BİZE ULAŞIN