Sözü verilen hizmetler akmaya devam edecek

AK Parti Hatay Milletvekili ve eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 30 Mart'ta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Antakya Belediye Başkanlığı'nı kazanan AK Partili İsmail Kimyeci ve belediye meclis üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu. İl Özel İdaresi toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarette konuşan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, "Bugüne kadar Türkiye'de Hatay'a önemli hizmetler yaparak, ilimizi yatırım cennetine dönüştüren sayın bakanımızın huzurunda ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz" dedi. Ergin ise seçim kampanyasında söz verdikleri yatırımların yapılacağını, Antakya'ya hizmetlerin akmaya devam edeceğini söyledi.

GÖZ KAMAŞTIRICI

Sadullah Ergin, AK Parti teşkilatı olarak, geride kalan yerel seçimlerde Hatay genelindeki en büyük başarıyı yakaladıklarını söyledi. AK Parti'nin 13 yaşında olan bir parti olduğunun altını çizen Ergin, "Bu 13 sene içerisinde birçok seçimi geride bıraktık. 2014 seçimleri itibari ile gelmiş olduğumuz nokta, 13 yıllık tarihimizin, en göz kamaştırıcı noktasıdır. Son Büyükşehir Yasası ile beraber Hatay'ın 15 ilçesi oldu. Bu 15 ilçenin seçim sonuçlarına baktığımızda hedef olarak koyduğumuz 12 ilçenin 11'ini aldık. Bu yüzden teşkilatımızı kutluyorum" dedi.

SÖZLERİMİZİ TUTACAĞIZ

Ergin, seçim sürecinde verdikleri sözlerle ilgili olarak ise şunları söyledi: "Belediye başkanlarımızın eliyle inşallah bu hizmet taahhütlerimizi yerine getireceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi Hatay'ın her noktasına eserler inşa ettik, etmeye devam edeceğiz."
BİZE ULAŞIN