Özbiçer ve Büyükikiz aileleri dünür oldu

Adana'da Özbiçer ve Büyükikiz ailelerinin dünür olduğu gecede Kübra ve Volkan'ın nikahını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıyarken, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar nihah şahiti oldu

  • Güney
  • Çarşamba 10.04.2014
Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Özbiçer ile eşi Suna Özbiçer'in, avukat kızı Kübra Özbiçer hayatını Tayyar-Sevgül Büyükikiz ailesinin oğlu Volkan Büyükikiz ile birleştirdi. Seyhan Oteli'nde düzenlenen düğün güzel görüntülere sahne olurken, çiftin yaşadığı mutluluk görülmeye değerdi.

BAŞKAN ÇETİN KIYDI

Salona alkışlar eşliğinde giriş yapan çift soluğu nikah masasında aldı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in kıydığı nikahta Seyhan Belediyesi Zeydan Karalar, gelinin nikah şahitliğini yaparken damadın şahidi ise Bora Erdoğan üstlendi. Çiçeği burnunda belediye başkanları evlilik cüzdanını birlikte vererek genç çiftte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Kübra ve Volkan'ı bu özel günlerinde iş, eğitim, siyaset ve sanat dünyasından birçok önemli ismi yalnız bırakmadı. Özbiçer ile Büyükikiz aileleri dünür olmanın verdiği heyecanla konuklarla yakından ilgilenirken çocuklarının mürüvvetini gördükleri bu güzel günü paylaşan tüm dostlarına teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN