Çelik: Yarım kalan hizmetler bitmeli

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gaziantep'te yeniden seçilen Şahinbey ve Şehitkamil belediye başkanlarını ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gaziantep'te oylarını arttırarak yeniden seçilen belediye başkanlarını ziyaret ederek kutladı. AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve milletvekilleri ile birlikte Şahinbey ve Şehitkâmil belediyelerine giden Çelik, "Başkanlarımız başarılı bir dönem geçirmişlerdi, oylarını arttırarak yeniden seçildi. İki başkanımız da yarım kalan hizmetlerin tamamlanması için kolları sıvayıp, çalışmalara devam edecek" dedi.

BÜYÜK PROJELER
İlk olarak Şahinbey Belediyesi'ni ziyaret eden Hüseyin Çelik, Başkan Mehmet Tahmazoğlu ile bir süre görüştü. Seçimlerle ilgili sohbet eden Çelik, "Gaziantep'in en büyük ilçesi olan Şahinbey'de yaptığınız hizmetler kabul görmüş olmalı ki oylarınızı artırarak yeniden seçildiniz. Sizi kutluyorum. İkinci dönemde daha büyük projelere imza atacağınızı umuyorum" diye konuştu. Halkın yüzde 55.3'ünün oyları ile yeniden seçilmenin mutluluğunu yaşayan Mehmet Tahmazoğlu, "En yakın rakibimize 33 puan fark attık. Bize güvenen Şahinbey halkını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahcup etmeyeceğim. Allah'ın izni ile onların güvenine layık olup, ilçemizi Türkiye'nin en örnek belediyelerinden biri haline getireceğiz" şeklinde konuştu.

DESTEK ANKARA'DAN
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıllıoğlu, kendisini kutlayan Hüseyin Çelik'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu: 5 yıl boyunca ilçemize gerçekten önemli hizmetler sunduk. Bunun sonucu olarak halkımız bizi yeniden seçti. Ankara'dan aldığımız büyük destekle yeni dönemde yine en güzel hizmeti Şehitkamil halkı için getireceğiz. Seçim öncesi sözünü verdiğimiz tüm projeleri hayata geçireceğiz. Şehitkamil çağdaş ve modern bir ilçe konumuna gelecek.
BİZE ULAŞIN