Üç puan şart

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Kahramanmaraşspor maçına büyük önem veriyor. Teknik sorumlu Mehmet Polat, "Bu maçı kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz" dedi

Tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un teknik sorumlusu Mehmet Polat, Kahramanmaraşspor maçını kazanıp rahat bir nefes almak istediklerini söyledi.

ÇEMBER DARALIYOR

Bu karşılaşmaya önem verdiklerini ifade eden Polat, "Bu tür maçlar genelde zor geçer. Rakibin hiçbir kaygısı ve planı yok, hazırlığımızı ona göre yapıyoruz. Bu maçı kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz. Çember daralıyor. Bu haftaları iyi değerlendirmek lazım. Ligde üç maçımız var. Alacağımız puanlar bizim için çok değerli. Hedeflediğimiz puanları alıp takımı ligde bırakmak istiyoruz" dedi. Ligin bitimine çok kısa bir süre kaldığını ifade eden tecrübeli teknik adam, "Rakibimiz ligden düşmüş olabilir ama yinede oyuna ağırlığını koyacağını düşünüyorum. Biz ait olduğumuz PTT 1. Lig'de kalmak adına elimizden ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Bu maçı alıp kalan 90 dakikalarda üç puanlara ulaşacağımıza inancım tam" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN