Polislerin üstüne kurt köpeklerini saldı

Adana'da polislerin üzerine saldıran kurt köpekleri polisi ısırdı. Diğer polisler kendilerini korumak için ateş açtı. Köpeklerden biri öldü

Adana'da müteahhit Salih Tunca ile müstakil evin sahibi Caner Seyhan arasında yaşanan tartışmaya müdahale etmek için olay yerine gelen polisler iki kurt köpeğinin saldırısına uğradı. Ev sahibi Caner Seyhan'ın saldığı köpekler polislerden birini ısırınca diğer polisler kendilerini korumak amacıyla silahına sarıldı. Köpeklerden biri öldü, diğeri yaralı olarak etkisiz hale getirildi.

DUVAR YÜZÜNDEN TARTIŞMA

Olay Seyhan ilçesine bağlı Pınar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre müteahhit Salih Tunca Pınar Mahallesi'nde Caner Seyhan'ın müstakil evinin yanında bir apartman inşaatına başladı. Apartmana ait bahçe duvarını çekince müteahhit ile ev sahibi arasında bir gerginlik yaşandı. Bunun üzerine müteahhit Salih Tunca, 155 Polis İmdat'ı arayarak yardım istedi.

HASTANEYE KALDIRILDI
Bağlar Polis Karakolu'ndan ekipler olay yerine gidince ev sahibi Caner Seyhan, "Siz müteahhidin tarafını tutmaya geldiniz" iddiasıyla iki kurt köpeğini polislerin üzerine saldı. Polis memurlarından İlhan Avan kurt köpeğin saldırması sonucu bacağından yaralandı. Kendilerini korumak isteyen diğer polisler ise silahlarını çekip iki köpeği de vurdu. Köpeklerden biri öldü, diğeri yaralandı. Yaralı polis Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Caner Seyhan gözaltına alındı.

BİZE ULAŞIN