Olumlu işlere destek veririz

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Belediye Meclisi Başkan Vekili Salih Gökçe, Vali Hüseyin Avni Coş'u ziyaret etti. Vali Coş, ziyarette, Sözlü ve beraberindekileri tebrik ederek, vatandaşlara hizmet yolunda başarılı olmalarını diledi. Vali Coş, Başkan Hüseyin Sözlü'nün, teslim aldığı hizmet bayrağını daha yukarıya taşımasını temenni ettiğini söyledi.

HAKKA HİZMET BİLİRİZ
"Olumlu, hayırlı, verimli, güzel olan her işe destek vermeye, yardımcı olmaya devam edeceğiz" diyen Vali Coş şunları söyledi: Başkanın ve değerli çalışma arkadaşlarının güzel hizmetler vermesini bekliyoruz. Bu konuda valilik olarak da devletin Adana'daki bütün kurum ve kuruluşlarıyla yerel yönetimlerimizle halka hizmeti Hakk'a hizmet bilerek, bu anlayışla çalışacağız. Meclis üyelerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız göreve başladı, hayırlı uğurlu olsun, başarılar diliyorum.

"EMRİNİZİ BEKLİYORUZ"
Başkan Sözlü de belediye başkanlarının, göreve seçimle de gelse kamunun parçası olduğunu vurgulayarak, "Bu bütünlüğü devam ettirmek ya da sağlamlaştırmak noktasında Adana'da kamunun en büyük temsilcisi sizsiniz. Yeni dönemde sizinle Adana'da güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Desteğinizi talep ediyoruz, bizim de sizin talebiniz, emriniz olursa Adana'ya katkı koymak, hizmet etmek noktasında hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN