10 kurşunla can verdi

Adana'da 20 yaşındaki Abdullah Yıldız, kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü. Polis, iki ayrı silahtan çıkan 10 kurşunla öldürülen Yıldız'ın katil ya da katillerini her yerde arıyor

Adana'da 20 yaşındaki Abdullah Yıldız, kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü. Abdullah Yıldız'ın ağabeyi Kadir Yıldız'ın geçtiğimiz yıl barda tartıştığı Serdar Adıyaman'ı silahla öldürdüğü iddiasıyla tutuklanmıştı. Polis Yıldız'ın ölümüyle Serdar Adıyaman'ın ölümü arasında ilişki olup olmadığını araştırıyor.

İKİ SİLAH KULLANILMIŞ
Olay Seyhan ilçesine bağlı Hadırlı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, portakal bahçelerinin bulunduğu bölgeden geçen bir vatandaş yolun kenarında çalılıkların arasında erke cesedi gördü ve polisi aradı. Ekipler, yaptıkları incelemede iki ayrı silahtan çıkan 10 kurşunla öldürülen kişinin Abdullah Yıldız olduğunu tespit etti. Yıldız'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

KAN DAVASI MI?

Polis cinayete kurban giden Abdullah Yıldız'ın katil ya da katillerini bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu sırada öldürülen Abdullah yıldız'ın ağabeyi Kadir yıldız 14 Aralık 2013 tarihinde barda tartıştığı Serdar Adıyaman'ı silahla öldürdüğü iddiasıyla cezaevine girmişti. Polis Abdullah Yıldız'ın ölümüyle Serdar Adıyaman'ın ölümü arasında bir ilişki olup olmadığını araştırıyor.
BİZE ULAŞIN