Avukatların gecesi

Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı baloda Adana Barosu üyeleri gönlünce bir gece geçirdi

Adana Barosu'na kayıtlı avukatlar için düzenlenen balo tek kelime ile şıklık yarışına döndü. Muhteşem gecede, avukatlar gönüllerince eğlenerek, yoğun geçen günlerin stresini attı. Adana HiltonSA'da gerçekleşen buluşmada Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte meslektaşlarını ve konuklarıyla yakından ilgilendi.

ONURLU VE KUTSAL BİR

Gecenin sunuculuğunu Buket Terci ve Serkan Badem yaptı. Baro Başkanı Çıtırık, avukatlık gibi onurlu ve kutsal bir mesleği ifa ettiklerini belirterek, "Adana Barosu'nun 27. dönem yönetimi olarak; baromuzun çıtasını yükselten çalışmalarla mesleğimizi ve meslek örgütümüzü daha saygın, kurumsallaşmış, eylem, söylem ve etkinlikleriyle hedeflerine ulaştırabilmek için mücadele vermektedir" dedi.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Konuşmalardan sonra Adana Barosu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri özel olarak hazırlanan pastayı iyi dileklerle kesti. Sahne alan sanatçılar ve Baro üyesi avukatlardan İkbal Özlem Arıoğlu, şarkılarıyla geceye renk kattı. İlerleyen saatlere kadar tüm coşkusuyla süren geceye Adli Yargı Komisyonu Başkanı Mehmet Kaya, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Avukat Soner Çetin ile çok sayıda davetli iştirak etti.
BİZE ULAŞIN