Karnavalla Adana dünyaya ulaştı

Portakal Çiçeği Karnavalı'nı destekleyenlere teşekkür plaketi verilen törende konuşan Ali Haydar Bozkurt, "Adana bu karnavalla tüm dünyaya ulaştı" dedi

Hiçbir kurumun ana sponsorluğu olmadan, tamamen imece usulüyle 11-12-13 Nisan tarihleri arasında "Nisan'da Adana'da" sloganıyla gerçekleşen Portakal Çiçeği Karnavalı'nı destekleyenlere teşekkür plaketi verildi. Adana Sheraton Oteli'ndeki törende Organizasyon Komitesi adına konuşan Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt, "Bu karnavalın ruhu aynı şekilde devam edecek. Adana'yı küçük bir bütçe ile şeffaf bir şekilde tüm dünyaya tanıtacağız. Karnaval boyunca sadece Adana dışına değil dünyaya ulaştık" dedi.

İLÇELER DE DAHİL OLMALI
Karnavalın başarısındaki en önemli etkenin, doğru organizasyon ve işe yüreğini koymak olduğunu kaydeden Bozkurt, "Bir sonraki karnaval için hazırlıklarımıza kısa sürede başlayacağız. Gelecek yılki karnavalın bir haftalık olmasını ve ilçelerin de dahil olmasını istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda gerçekleştireceğiz. Esnafımızın yüzünü güldüren, ekonomik ve sosyal katkısı olan, medyada da geniş yer bulan bu karnavala destek olan tüm yerel yöneticilere ve sponsor olan tüm kuruluşlara, komite adına çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

KAZANAN ADANA OLACAK
Vali Hüseyin Avni Coş da "Bu karnaval göstermiştir ki Adana olarak Adana'ya hizmet yolunda aşkla, şevkle heyecanla çalışırsak, kazanan Adana olacak, Adanalı olacak. Bunun için hep beraber çaba göstermeye, Adana'nın yararına olan tüm çalışmaları can-ı gönülden desteklemeye devam edeceğiz" dedi. Konuşmaların ardından, karnavalın düzenlenmesine destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketleri verildi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

BİZE ULAŞIN