Cezaevi firarisine büyük operasyon

Adana'da hırsızlık suçundan yattığı yarı açık cezaevinden firar eden Levent Dölçek, yakalamak için operasyon düzenleyen polisten kaçmayı başardı

Adana'da cezaevi firarisi Levent Dölçek'i yakalamak için polis alarma geçti. Polisten kaçan ve evine saklanan Dölçek özel harekât polisinin de katıldığı operasyonda kaçmayı başardı. Polis cezaevi firarisini her yerde arıyor. İncirlik kavşağında asayiş uygulaması yapan ekipler 01 ARV 89 plakalı otomobili durdurmak istedi. İçinde cezaevi firarisi olduğu öğrenilen Cono aşiretinden Levent Dölçek, otomobilini kenara çekmedi ve süratli bir şekilde uygula noktasından ayrıldı. Bunun üzerine ekipler otomobilin peşine düştü. Kavşakta polislerin "Dur" ihtarına rağmen cezaevi firarisi kaçışını sürdü.

ÖZEL HAREKâT EKİPLERİ
Yavuzlar Mahallesi 4175 sokağa giren Dölçek, otomobilini terk edip evine girdi. Bu sırada Dölçek'in yakınları olay yerine gelen polislere taş atıp, eve girmesini engelledi. Olay yerine özel harekât ekipleri sevk edildi. Eve yapılan operasyonda Levent Dölçek, yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı.

BİZE ULAŞIN