Arbella gezisi

Türkiye'nin yenilikçi makarna markası Arbella, Batı Karadeniz'den gelen ekibi Mersin'de ağırladı. Arbella Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan da konuklarla ilgilendi

Mersin'de kurulu bulunan, Türkiye'nin yenilikçi makarna markası Arbella, Batı Karadeniz'den gelen işadamlarını, marketçileri ve gıda toptancılarından oluşan ekibi ağırladı. Karadenizli konuklar, makarna sektörüne kattığı ivme ile adından söz ettirmeyi sürdüren Arbella'nın üretim tesislerini gezdi, yetkililerden işletme hakkında bilgi aldı.

KENT TURU YAPTILAR

Toplam 70 kişiden oluşan grup Mersin'e geldikleri ilk gün önce bir kent turu yaparak şehri tanıdı. Daha sonra firmanın Kazanlı'daki Türkiye'nin en gelişmiş makarna üretim tesisini ziyaret ettiler. Arbella Makarna Genel Müdürü Abdulkadir Külahçıoğlu tarafından üretim süreci, fabrika ve ürünler hakkında bilgilendirilen konuklar, üretilen safhasını hayranlıkla izledi.

İÇ VE DIŞ PİYASAYA HAKİM
Arbella'nın, gerek ürün gerekse ambalaj çalışmaları ile sektöre kazandırdığı yenilikçi çözümlere de değinen Külahçıoğlu dünya standartlarındaki üretim ve kalitelerinin arkasında olduklarını, Arbella olarak kısa sürede iç ve dış piyasada aldıkları yolu dile getirdi. Öğle yemeğinde fabrikanın farklı lezzetlerini tatma imkanı bulan misafirler önemli bağlantılar yaparak ayrıldı. Arbella Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, bu tür organizasyonların devam edeceğini söyledi.
BİZE ULAŞIN