Adana'nın en büyük sitesi Kulak Kent'ten

Taşıdığı potansiyel ve nitelik konut ihtiyacının yüksekliğiyle yatırımcıların yeni gözbebeği olan Adana merkez Yüreğir ilçesi, TOKİ'nin yaptığı toplu konutların ardından özel sektör eliyle inşa edilecek ilk siteye ev sahipliği yapacak. Özellikle Kuzey Irak'taki yatırımlarıyla tanınan Kulak İnşaat'ın temelini attığı 696 dairelik Kulak Kent sitesi, Adana'daki en büyük özel sektör toplu konut projesi olacak.

YÜREĞİR'İN TARİHİ

Projeyle ilgili olarak Kulak İnşaat Yönetim Kurulu başkan Vekili Tarkan Kulak ile Mimar Yusuf Serin bir tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda, projeye başlamalarını sağlayan düşüncelerini paylaşan Tarkan Kulak, "Yüreğir, ilk ve orta çağdan bu yana, Adana'nın önemli bir yerleşim merkezi olmuştur. Misis Antik Kenti, Misis Köprüsü, yer mozaikleri, su kemerleri gibi çok önemli tarihi değerlere ve kültürel yapıya sahiptir. Yüreğir, tüm bu yönleriyle, özelikle son yıllarda hızlı bir gelişim kaydetti. Yüreğir'in önümüzdeki yıllarda da gelişmeye devam edeceğine ve Adana'nın parlayan yıldızı olacağına inanıyorum" dedi.

FARKLI DAİRE

Tarkan Kulak, Polis Okulu'nun arka tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı'nın kitap deposunun yanında gerçekleşecek projeyle ilgili olarak ise şu bilgileri verdi: "Kulak Kent, bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Her şeyden önce, son derece güvenli ve mutlu bir yaşam vaat ediyor. Sosyal aktivite alanlarıyla, site özellikleriyle; eğlenceli, sosyal, kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyor. Projemizde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneğine yer verdik. Daire büyüklükleri 84 metrekareyle 230 metrekare arasında değişiyor. Fiyat aralığı ise 100 bin lira ile 280 bin lira arasında. Satışlara başladık. Adana'nın her yerinden insanlar ilgi gösteriyor."
BİZE ULAŞIN