Tarsuslu Berdan Cıvata 2015'i çalışanlarla birlikte karşıladı

Mersin'in Tarsus ilçesindeki Berdan Cıvata, 2015'e çalışanlarıyla girdi. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi, 2014'te satışlarının yüzde 45 arttığını söyledi

Tarsuslu Berdan Cıvata 2015'i çalışanlarla birlikte karşıladı
Tarsus'ta 1979'da yurt içi ve yurtdışında firmaların standart ve özel cıvata, somun, saplama ve ankraj gibi her çeşit ve kalitedeki bağlantı elemanları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Yunus ve Hasan Şemsi kardeşler tarafından kurulan Berdan Cıvata, 2015 yılına çalışanlarıyla girdi. Berdan Cıvata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi, ISO, EN, ANSI, DIN, ASTM, AFNOR, JIS normları ve müşteri taleplerine göre üretim yapan Berdan Cıvata'nın titiz üretim ve kalite anlayışı, zengin laboratuvarı, ısıl işlem, elektro ve daldırma galvaniz ile çinko lamel kaplama ve somun üretim tesisleri ile tam entegre bir cıvata fabrikası olarak ulusal ve uluslar arası pazarda önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

ÖDÜL ÜSTÜNE ÖDÜL
2014 yılını acısıyla, tatlısıyla geride bıraktıklarını ve 2015 yılına daha başarılı bir üretim anlayışıyla girmekte olduklarını belirten Hasan Şemsi, "2013 yılında Avrupa'da kriz vardı. İşler daralacak diye düşünürken, katıldığımız fuarlar ve tanıştığımız yeni firmalar nedeniyle satışlar beklediğimizden çok fazla artarak yüzde 10 artış beklerken, yüzde 45'e ulaştı. Türkiye ortalama yüzde 3 büyürken, Berdan Cıvata yüzde 45 büyüdü. Bu büyük başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Satışlarımız şaşırtıcı bir şekilde artarken, bu artışlar bize ödül üzerine ödül getirdi" dedi.

BU FABRİKA HEPİMİZİN

Fabrikanın yalnızca Hasan ve Yunus Şemsi'nin olmadığını belirten Hasan Şemsi, "Bu fabrika burada çalışan, buradan ekmek yiyen tüm çalışanların ve onların eş ve çocuklarınındır. Bu nedenle daha çok çalışmalı, daha çok üretmeliyiz. Hepinizin yeni yılını kutluyorum" diye konuştu. Başarılı çalışmaları ve üstün performanslarından dolayı 30 Berdan Cıvata personeline Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi, ortağı Yunus Şemsi, Genel Müdür Zeynep Şemsi Aysalar, Yönetim Kurulu üyesi Leyla Şemsi tarafından teşekkür belgelerinin verildiği etkinlikte, yeni yıl pastası da kesildi.
BİZE ULAŞIN