Kaymakam ve başkan köylere yürüyüş yaptı

Kaymakam ve başkan köylere yürüyüş yaptı
Gaziantep Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın ve Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kurum amirleri ve vatandaşlarla birlikte sabah yürüyüşü yaptı. Onkoloji Hastanesi önünde başlayan sabah yürüyüşü Geneyik köyünde son bulurken Aydın, Tahmazoğlu ve beraberindekiler yaklaşık 6 kilometrelik yolu yürüyerek geçtikten sonra köylüler ile birlikte köy kahvaltısı yapıp sohbet etti.

FİKİR ALIŞVERİŞİ
Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, göreve başladıktan sonra başlattıkları ve her hafta sonu geleneksel hale getirdikleri yürüyüş ile hem spor yaptıklarını hem de değişik konularda fikir alışverişinde bulunduklarını ifade etti. Kaymakam Aydın, "Arkadaşlarımız ile birlikte hem spor yapıyoruz ve hem de vatandaşlarımızla olan samimiyetimizi daha da pekiştiriyoruz. Yaklaşık 3 aydan beri her cumartesi arkadaşlarımızla bir araya gelerek her hafta ilçemize bağlı bir köye doğru yürüyoruz" dedi.

YERİNDE GÖRÜYOR
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise başlatılan bu etkinliğe zaman buldukça katıldığını bu sayede hem sabah sporu yaptığını ve hem de köylerin eksiklerini yerinde görme imkanı bulduğunu belirterek, "Köylerimizin sorunlarını, eksiklerini yerinde görme fırsatı buluyoruz. Daha sonra da bu eksiklerin giderilmesini sağlıyoruz. Her yerde sevgi gösterisi ile karşılaşıyoruz. Bizlere sofralarını ve gönüllerini açan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN