Buruk keyifli

Ligin ilk yarısında şansız sonuçlar alan Gaziantepspor, Eskişehirspor galibiyetiyle moral buldu. Teknik patron Okan Buruk, "Çok önemli bir üç puan aldık" dedi

Buruk keyifli
Eskişehir deplasmanından üç gol ve üç puanla dönen Gaziantepspor ilk yarıyı moralli kapattı. Teknik direktör Okan Buruk çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti. Son haftalarda ligdeki sıralamada puanların sıkıştığını anlatan Buruk, "Böyle bir galibiyet alıp 21 puanı yakalamak bizim için önemliydi" şeklinde konuştu.

HEDEFLEDİK VE BAŞARDIK

Buruk, "Ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri Eskişehirspor. Puan durumu olarak beklediği yerlerde değil. İyi mücadeleyle, doğru çıkış ve hızlı hücumlarla pozisyon bulma planımız vardı. Oyun içinde Eskişehirspor'un uzun toplarına cevap vermeye çalıştık. 3-1'den sonra maç bitti. Önemli bir galibiyetti. Eskişehirspor'u yenmeyi hedeflemiştik ve bunu başardık" dedi.

YÖNETİM İLE BULUŞACAK
Budan sonra ikinci yarı hazırlıklarına yoğunlaşacaklarını ifade eden Buruk, "Arayı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Yapacağımız takviyelerle daha iyi konuma geleceğimizi düşünüyorum. Gaziantepspor büyük bir camia. Hak ettiği yere ulaşacaktır" dedi. Bu arada Buruk'un önümüzdeki günlerde yönetim ile bir araya gelmesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN