Helal olsun size

Helal olsun size

Rakiplerinin puan kaybettiği haftada Bucaspor karşısında çok önemli bir üç puan alarak, ilk yarıyı kapatan Adana Demirspor teknik direktörü Ünal Karaman, "Oyuncularımı ayakta alkışlıyorum" dedi

PTT 1. Lig'in ilk yarısında ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken Adana Demirspor Bucaspor galibiyetinin sevincini yaşıyor. Rakiplerinin puan kaybettiği haftada zirve yolunda önemli bir adım atan mavi-lacivertli ekibin teknik direktörü Ünal Karaman, "Oyundan ve sonuçtan memnunum" dedi.

BÜYÜK ÖVGÜ HAK EDİYORLAR

Karaman, "Hem hücum hem de savunma anlamında oyuncularımın gösterdiği gayreti son derece anlamlı buluyorum. Futbolcularım, gelinen noktada ayakta alkışlanacak bir performans gösterdi. Taraftara, kente bu heyecanı veren çocuklar çok büyük övgüyü hak ediyor. Analarının ak sütü gibi helaldir" şeklinde konuştu.

TRANSFER KONUSU

Transfer konusunda değinen Ünal Karaman, "Ancak rekabeti artırma anlamında takviye yapılacaksa yapılır. Onun haricinde burada helalinden alın teri döken ve emek harcayan hiçbir oyuncumun emeğini çalmam, çalamam. Bu oyuncular hep bir adım önde başlayacaklar. Şu an kesinleşmiş bir transferimiz söz konusu değil" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN