Vatandaşlarla yüzyüze görüşüp sorunu çözüyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halk günü buluşmalarında vatandaşların sorunlarını bire bir öğrenerek kalıcı çözüm üretiyor

Vatandaşlarla yüzyüze görüşüp sorunu çözüyor
İskenderun Belediyesi'nin hizmetleri, Başkan Seyfi Dingil'in her salı günü düzenli olarak yaptığı halk günü buluşmaları sayesinde daha hızlı ve 'nokta atışı' olarak gerçekleşiyor. İskenderunlular randevusuz olarak Belediye Brifing Salonu'nda Başkan Seyfi Dingil'le bir araya geldikleri halk günlerinde, belediyenin çözebileceği sorunlarını dile getirebiliyor.

ÇÖZÜM İÇİN TALİMAT
Başkan Seyfi Dingil, bu haftaki halk gününde de vatandaşların ulaşımdan temizliğe, çocuk parklarından yeşil alanlara kadar her konudaki sorunlarını dinleyip, çözüm için ilgili birimlerin yöneticilerine talimat verdi. Buluşma sonrası açıklama yapan Başkan Seyfi Dingil, "Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

HİZMET İLKEMİZ

Başkan Seyfi Dingil şöyle devam etti: "Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır."
BİZE ULAŞIN